Oferta Reklamowa

Smycz targowa: 2 500 zł netto


Oferta obejmuje dystrybucję smyczy Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi targów wraz z identyfikatorem targowym. Smycze dostarcza Zamawiający. Nakład do indywidualnego ustalenia, jest to oferta na wyłączność.

smycz targowa

Identyfikator targowy: 4 000 zł netto 


Logo firmy wydrukowane na rewersie każdego identyfikatora wg projektu Organizatora. Identyfikatory zostaną przygotowane dla Zwiedzających, Wystawców, Prasy, Gości VIP. Jest to oferta na wyłączność.

identyfikator

Torba targowa: 4 500 zł netto*


Logo firmy zamieszczone na torbie targowej wg projektu przygotowanego przez Organizatora. Nakład do indywidualnego ustalenia.

* oferta na wyłączność

torba targowa

Dystrybucja materiałów reklamowych: 2 500 zł netto


Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe wydawane będą wszystkim Uczestnikom targów w kasach oraz punktach rejestracji gości. 

Jest to oferta limitowana - maksymalnie dla 3 firm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

dystrybucja

Naklejki podłogowe: do uzgodnienia*


Naklejki podłogowe w wybranym przez firmę kształcie, rozmieszczone od wejścia głównego do stoiska Wystawcy, przygotowane przez Organizatora. Jest to oferta limitowana dla 2 firm. Maksymalny rozmiar naklejki: 30cm x 30cm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

* sektor A 1 500,00 zł netto [20 szt.], sektor B 2 500,00 zł netto [30 szt.], sektor C 3 500,00 zł netto [40 szt.]

naklejki podłogowe

Flaga reklamowa: 900 zł netto| szt.


Takiej reklamy nie można nie zauważyć! Flagi to idealny sposób na zaznaczenie swojej obecności w EXPO Kraków. Do Państwa dyspozycji oddajemy sześć masztów [o wymiarach 100cm x 400cm lub 120cm x 400cm] znajdujących się przed obiektem. Wydruk dostarcza Zamawiający zgodnie z wytycznymi Organizatora.

flaga reklamowa

Reklama na siatce parkingu EXPO Kraków: 1 000 zł netto| szt.


Banner reklamowy na siatce ogrodzeniowej wokół obiektu będzie doskonalone widoczny zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych Odwiedzających targi, odbywające się w EXPO Kraków. Estetyczne, wykonane z materiałów dobrej jakości tablice reklamowe, nieograniczone możliwości – nawet do 10 m długości! Wymiar pojedynczego banneru: 1,7 m x 2,40 m.

reklama na siatce

Balon reklamowy na terenie EXPO Kraków: 3 000 zł netto/ szt.


Balon budzi zainteresowanie widzów i już z daleka przyciąga wzrok. Jest to idealne medium budujące wizerunek marki. Nikt z odwiedzających Targi organizowane w EXPO Kraków nie przeoczy takiej formy reklamy. Balon [max. wymiary podstawy 3m x 3m, mocowany za pomocą obciążników] musi zostać dostarczony i zamontowany przez Zamawiającego.

balon reklamowy

Siatka wielkoformatowa na froncie obiektu EXPO Kraków: 6 000 zł netto| szt. [6m x 6m]


Najbardziej ekskluzywny segment reklamy outdoorowej na specjalne okazje! Takich plansz może być jedynie kilka, nie ma więc obawy, że Państwa przekaz zginie w natłoku innych informacji. Prestiżowa forma reklamy, dostępna w różnych formatach.

siatka na froncie obiektu

Ekspozycja plansz, banerów, roll up'ów na terenie EXPO Kraków: 400 zł netto| m2


Umieszczone przy głównych ciągach komunikacyjnych obiektu bannery, plansze, roll up'y [wymiary oraz lokalizacja do uzgodnienia] to dobra forma reklamy, która nie pozostanie niedostrzeżona przez Zwiedzających.

rollup

Ekspozytory na terenie EXPO Kraków: 1 000 zł netto/ szt.


Totem PROMO-V 47'' to nowoczesne i niepowtarzalne źródło reklamy, to możliwość dotarcia do kilkuset potencjalnych Klientów w ciągu dnia! To także efektywny system reklamy i ogłoszeń multimedialnych! Prestiż, styl i elegancja w jednym urządzeniu!

ekspozytor

Telewizory w lobby i restauracji EXPO Kraków: 850 zł netto


Działaj na zmysł wzroku! Dzięki telewizorom zlokalizowanym w lobby i w restauracji można skutecznie skierować Zwiedzających do swojego stoiska targowego. Jest to alternatywna forma promocji także dla firm niebiorących udziału w targach. 45-sekundowy spot video, dostarczony przez Zamawiającego, będzie emitowany 5 razy dziennie.

reklama tv

Reklama radiowa w EXPO Kraków: 500 zł netto


Wykorzystaj siłę wyobraźni! Reklama radiowa [30-sekundowy spot audio, dostarczony przez Zamawiającego, emitowany 5 razy dziennie] to narzędzie doskonale wspierające sprzedaż. Docieraj do odpowiednich grup klientów z przekazem informującym o asortymencie handlowym, obniżkach, wyprzedażach czy ofertach specjalnych!

reklama radiowa

Naklejki w toaletach: 2 000 zł netto


Wykorzystaj siłę wyobraźni! Szczegółowe wymiary do ustalenia. Projekt dostarczony przez Klienta zgodnie z wytycznymi Organizatora. Cena zawiera koszt produkcji, montażu i demontażu. Przy hali Wisła.


Naklejki nad wejściem głównym: 3 000 zł netto | szt.


Reklama doskonale widziana przez każdego, kto wchodzi do EXPO KRAKÓW. Projekt dostarczony przez Klienta zgodnie z wytycznymi Organizatora, cena zawiera koszt produkcji, montażu i demontażu. Środkowe panele, drzwi i nadstawka.